İzmir Ses ve anons sistemleri, binalarda ve açık alanlarda sesli yayının yapılması ve oluşabilecek acil durumlarda gerekli yönlendirmeleri kolaylaştırmak için kullanılırlar. Ses ve anons sistemlerinde amaç sadece müzik ve anons yayının yapılması değil, bu yayınların anlaşılabilir ve sürekli olmasını güvenli ve sağlıklı bir şekilde sağlamaktır.

İzmir Ses ve anons sistemlerinin kullanılacağı yerlerin büyüklüğü, mekan akustiği ve doğabilecek tüm özel istekleri karşılayabilecek sistemin belirlenmesinde ön planda tutulması gereken etmenlerdir.

Ses ve Anons Sistemleri

Ses ve Anons Sistemleri

İzmir ses ve anons sistemleri olarak tek bir bölgeden, sınırsız sayıda bölgeye, tek yönetim noktasından binlerce yönetim noktasına kadar farklı büyüklükte, her ihtiyacı karşılayabilir sistemlerin tasarımını ve tesis edilmesini her biri alanında uzman kadrosu ve son teknoloji ürünü cihazlarla sağlamaktayız.

Kurulan ses ve anons sistemleri, mevcut kullanılan diğer sistemlerle entegre olarak çalıştırılabilmektedir. Havaalanları, alışveriş merkezleri ve müzelerde olduğu gibi planlı seslendirmelerle, yangın algılama ve ihbar sistemleri gibi sistemlerle uyum içerisinde çalışabilmekte, otomatik anonslar ve bilgilendirme mesajları önceden programlanarak sisteme verilebilmektedir.

Doruk Elektronik olarak kullandığımız tüm ürünler ve sunduğumuz tüm sistemler, tüm uluslararası güvenlik standartları sağlamanın yanı sıra; basit bir analog sistemden, fonksiyonel dijital sistemlere veya IP tabanlı sistemlere kadar geniş bir ürün portföyüne sahip olmanın avantajlarını da sağlamaktadır.

İzmir ses ve anons sistemleri olarak bölgemizde bitirdiğimiz kurum ve kuruluşların konferans salonlarının yanısıra, avm, plaza, akıllı binalar da referanslarımız arasında bulunmaktadır. Ömürlük ses ve anons sistemlerimiz ile birlikte sesinizi en iyi şekilde duyurmanıza yardımcı oluyoruz. Ses ve anons sistemlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçebilir ve teklif alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için tıklayın.

Ses ve anons sistemleri ekipmanları

  • Anons mikrofonu
  • Anons kontrol ünitesi
  • Anons sistemi mikseri
  • Mesaj kayıt ünitesi
  • Hoparlörler (İhtiyaca Göre)
  • Mikser
  • Bölge seçici