Doruk Elektronik güvencesi ile eviniz, işyeriniz ve güvende tutmak istediğiniz tüm alanlarınıza kurumsal çözümler sunuyoruz. Güvenlik kamera sistemlerinden, yangın alarm sistemlerine kadar birçok alanda hizmet veren firmamız ikiyüzden fazla referansı ile müşterilerine ultra güvenlik vaadediyor. Hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntı bilgi ve dokümanlara hizmet sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Doruk Elektronik; Genç ve uzman kadrosu ile birlikte 2008 yılından buyana İzmir güvenlik kamera sistemleri denince akla gelen öncü firmalar arasındadır. İzmir hırsız alarm sistemleri, İzmir güvenlik kamera sistemleri, İzmir yangın alarm sistemleri gibi kurumsal ve bireysel güvenlik sistemleri konularında sunduğu ürün çeşitleri ve profesyonellik ile müşterilerine memnuniyet sunuyor.

İzmir güvenlik kamera sistemleri

ilimiz ve çevre illerimiz olan Manisa, Muğla, Aydın ve Uşak gibi şehirlerde güvenlik kamera sistemlerinde en yetkin ve yeterli firmalar arasında yer almaktayız. İzmir merkez ve ilçelerinde hizmet verdiğimiz yüzlerce fabrika, hastane, okul, otel, benzinlik, depo, dershane, eczane, market, avm, mağaza, apartman, site, villa ve bunun gibi daha birçok alanın güvenliği; sağladığımız güvenlik kamera sistemleri ile sağlanmaktadır. İzmir güvenlik kamera sistemlerinde öncü firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Güvenlik kamera sistemleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

İzmir hırsız alarm sistemleri

Özellikle turist ve yazlıkçı vatandaşların çok fazla olduğu İzmir’de hırsız alarm sistemleri en çok talep gösterilen sistemlerin başında gelmektedir. Kişilerin sadece yaz aylarında kullandığı yazlık ev, villa gibi değerli mülklerinin senenin neredeyse yarısını boş geçirmesinden dolayı ev sahiplerinin kontrol etmek amacıyla kullandığı sistemlerdir. İzmir hırsız alarm sistemleri olarak SMS bildirimi, telefon bildirimi ve Polis ihbarı yapan sistemlerimiz mevcuttur. Hırsız alarm sistemleri için gerekli ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

İzmir yangın alarm sistemleri

Hayatımızın en büyük risklerinden biri yangındır. Evleriniz ve işyerleriniz için yangın risklerini en iyi şekilde yönetmek gerekir. İzmir yangın alarm sistemleri dedektörler, sensörler ve uyarıcılardan oluşan bir sistemdir. Benzinlikler, plazalar, oteller, hastaneler, devlet daireleri, arşiv odaları, üretim tesisleri ve depoları gibi birçok alanda kullanılan yangın alarm sistemleri farklı farklı alanlarda kullanılabilmektedir. İzmir yangın alarm sistemleri konusunda bilgi ve tecrübeye sahip firmamız ile yangın alarm sistemleri hakkında geniş bilgi almak için tıklayın.

İzmir turnike ve elektronik kapı sistemleri

Akıllı geçiş sistemleri olarak adlandırılan turnike ve elektronik kilit sistemleri; personel takibinde, bina güvenliğinde, giriş yetkilendirmelerinde kullanılan en önemli sistemdir. İzmir turnike sistemi ve izmir elektronik kapı kilit sistemlerinde hastane, okul, spor salonu, plaza, fabrikalar, tesisler gibi birçok alanda yaptığımız referanslarımız bulunmaktadır. Bununla birlikte personellerinizin devam durumlarını görebileceğiniz yazılım sistemlerimiz ile birlikte sadece giriş yetkilendirme değil maaş hesaplamalarını dahi bu sistemden yapabilirsiniz. İzmir turnike ve elektronik kapı kilit sistemleri hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.