Personel takip sistemleri çalışan sayısı fazla olan şirketler, fabrikalar ve holdingler gibi büyük istihdam sağlanan yapılar arasında en fazla ihtiyaç duyulan ve talep edilen ürünlerdir. Bünyesinde çok fazla personele sahip sahip işletmelerin personel takibi her zaman zor olmuştur. Firmalar bununla başa çıkmak için yeni sistemler, yazılımlara ihtiyaçlara duymaktadırlar. Personellerin takibi kolaylaştırmak için Doruk Elektronik güvencesiyle personel takip sistemlerini sizlerle buluşturuyoruz. Kullanış, kalite, kapasite ve log kayıtları bakımından işletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek cihaz ve sistemler sizlerle.

İzmir Personel Takip Sistemleri

İzmir Personel takip sistemleri / Yüz okuyucu personel takip sistemi

Personel takip sistemlerinin üç farklı çeşiti bulunmaktadır. Bunlar;

  • Kart okuyuculu personel takip sistemleri,
  • Parmak izi okuyuculu personel takip sistemleri,
  • Yüz tanıma ile personel takip sistemleridir.

Personel takip sistemleri arasında ne gibi farklar vardır

Farklı teknolojilere sahip bu sistemler kullanılacağı yerin güvenlik derecesi ve kullanıcının tercihlere göre değişmektedir. Örneğin; parmak izi okuyuculu personel takip sistemleri ve yüz tanıma ile personel takip sistemleri, personel takibi sıkı olan üst düzey güvenlik önlemleri alınan şirketler için uygundur. RFid kart ile çalışan kart okuyucu sistemler daha basit ve sadece log kaydı tutmak isteyen işletmeler için uygun ve daha ekonomik sistemlerdir.

İzmir Personel takip sistemleri

İzmir Personel takip sistemleri / Parmak izi okuyucu personel takip sistemi

Personel takip sistemlerinin kullanım alanları

İzmir personel takip sistemleri en yeni teknoloji ile donatılmış, sizlere kesin  sonuçlar sunma amacında da hizmet veren ürünlerin teminini ve kurulumlarını gerçekleştirmektedir.  Sistemlerimiz direkt olarak kapıya, duvara veya turnikeye monte etme ederek tüm personellerin iş devam durumlarını daha detaylı inceleme olanaklarına sahip olacaksınız.

Kişinin işe giriş ve çıkış saatini kontrol etmek, devamlılığını sürdürdüğünden emin olmak ve maaş hesaplaması gibi durumlarda yardım sağlamasını istediğiniz bir sistem arıyorsanız, İzmir Personel takip sistemleri sizler için oldukça kullanışlı bir ürün olarak görülmektedir. Bu aşamada ise en fazla tercih edilen ürünümüz yüz tanıma sistemleridir. Covid-19 gibi bir pandemi ile karşı karşıya kaldığınızda dahi güvenli ve temassız şekilde giriş çıkışları kontrol edebilirsiniz.  El teması olmadığından dolayı çok daha uzun ömürlü olan ve yüzün 2/3’ü deforme olsa bile, geçiş izinleri veren bu sistem türü günümüz şartlarında fazlası ile kullanışlı ve kapsamlı bir ürün olarak ifade edilebilir.

İzmir personel takip sistemi konusunda hastaneler, plazalar, spor salonları ve ücretli üyelik satan kiralayan tüm işletmelerin yanında personellerinin maaş hesaplamalarını yapmak ve onları gözetim altında tutmak için birçok fabrika ve şirket tarafından tercih edilmiştir.

Parmak izi takip sistemleri 

İhtiyaçlarınız ve bütçenize göre personel takip sistemi

İzmir personel takip sistemleri tüm işletmelerin ihtiyaçlarının farklı olduğunu düşünürek her keseye ve ihtiyaca uygun sistemler sunmaktadır. Doruk Elektronik, sunduğu birçok çeşit takip sistemi ile yazılımlarının da teminini yaparak müşterilerine anahtar teslim sistem sunmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarının ve kapasitelerinin belirlenerek oluşacak ortalama log, kayıt ve kişi sayısına göre optimum sistem inşa etmektedir. Yazılım sürecinde müşterilerinin istekleri doğrultusunda yetkilendirmeler, izinler yaparak sistemin tam verimli kullanılmasını sağlamaktadır.

İzmir personel takip sistemleri konusunda alanında uzman ekibimiz ile hemen iletişime geçebilir ve ihtiyacınıza uygun kapı geçiş sistemi çözümünü hemen satın alabilirsiniz.

Personel takip sistemlerini hemen incelemek için mağazamıza gözatabilirsiniz.