DORUK ELEKTRONİK

İzmir Güvenlik Sistemleri

İsmet İnönü Caddesi Kılıç İş Hanı No:2 D:3 Narlıdere – İZMİR

7/24 Bizimle iletişime geçebilirsiniz

Tüm soru ve sorunlarınız için bir telefon kadar yakınız.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Güvenlik kamera sistemleri arıyorsanız, kuruluşundan bu yana Doruk Elektronik sizlere bu konuda uzman yardım vermektedir. Doruk Elektronik olarak sadece Kamera sistemleri değil, bir çok güvenlik sisteminde sizlere hizmet sunmaktadır.

Evinizin, ofisinizin, tesislerinizin kısacası güvenliğini üst düzeyde tutmak istediğiniz tüm alanlar için güvenlik kamera sistemi günümüzün en temel ihtiyaçlarından biri olmuştur. Kontrol altında tutmak istediğimiz tüm alanları canlı şekilde telefon, tablet ve bilgisayar gibi araçlardan anlık izlemek en temel isteklerimizden biridir. İzmir güvenlik kamera sistemi konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile birlikte Doruk Elektronik yılların verdiği bilgi ve tecrübe ile sizleri güvende tutuyor.

İzmir güvenlik kamera sistemi ve İzmir güvenlik sistemleri denince aklımıza ilk gelen firmalardan olan Doruk Elektronik ile fiyat – kalite optimizasyonunu yakalayabilirsiniz. Güvenlik kamera sistemlerinde dünya markalarını sizlerle buluşturarak sizi maksimum düzeyde tutuyoruz.

İzmir güvenlik sistemleri olarak AHD kamera, HD-TVI Kamera, HD-CVI Kamera, IP Kamera, Bullet Kamera, Dome Kamera, Speed Dome Kamera ve güvenlik sisteminiz için gerekli tüm elektronik aksamı sizlere sunuyoruz. İzmir güvenlik sistemleri olarak yıllardır verdiğimiz güven ve güvenlik kamera sistemlerinde ki bilgi ve birikimimiz ile güvenliğinizi birlikte sağlayalım. Son teknoloji güvenlik sistemleri ve güvenlik kameraları ile gözünüz arkada kalmasın.

Yüksek çözünürlük, kızılötesi algılama, gece görüşü, HD video kalitesi ve güvenlik sistemleri için en uygun harddisk, kayıt cihazı gibi özel ekipmanımız ile projelerinizi en doğru ve optimize edilmiş şekilde tamamlıyoruz.

Doruk Elektronik, Kamera sistemleri, güvenlik kamerası, hırsız alarm, yangın alarm, alarm sistemleri, İzmir Güvenlik sistemleri 0232 234 50 05

İzmir güvenlik sistemleri, izmir kamera güvenlik sistemleri, izmir kamera sistemleri, izmir alarm sistemleri, izmir yangın alarm sistemleri, izmir hırsız alarm sistemleri