Dome IP Kamera Güvenlik
Güvenlik Kamera Sistemleri, Kamera Kayıt Cihazları

Dome IP Kamera Güvenlik İhtiyaçlarınıza Nasıl Bir Katkıda Bulunur?

Dome IP kameralar günümüzde en etkin teknolojik imkanlardan biridir. Eski zamanlarda, güvenlik önlemleri çerçevesinde evinize ya da işyerinize güvenlik kamerası takmak, lüks ve maliyetli önlemler arasındaydı. Ancak şimdi, teknolojideki gelişmeye ve maliyetlerdeki azalışa bağlı olarak, özellikle işyerlerinde güvenlik kamerasına sahip olmamak tuhaf bir karar olarak değerlendirilmektedir. Teknolojideki ilerlemelere bağlı olarak, IP kamera kalitesi ile kayıt kapasitesi ve ilave özellikler artmış, maliyetler ise önemli ölçüde azalmıştır.

Geniş bir yelpazeye sahip IP Güvenlik Kameraları, her türlü ihtiyacı uygun bir şekilde karşılamaktadır. Ev ve işyerlerinizde güvenliği arttırmak istiyorsanız dome IP kameralar önemli bir başlangıç noktası olacaktır. Hem iç hem de dış mekan kullanımı için tasarlanan dome IP kameralar, lensin tam olarak nerede olduğunun bilinememesi nedeniyle, insanların kameradan gizlenmesini imkansız hale getirir.

Dome IP kameralar

Dome IP kameralar, adını kubbe şeklinde tasarlanmış koruyucularından alır.

Dome IP Kamera nedir?

Dome IP kameralar, adını kubbe şeklinde tasarlanmış koruyucularından alır. İç mekan ve dış mekan görüntüleme için en çok kullanılan güvenlik kameralarından biridir. Evlerde, işletmelerde, fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde, otellerde ve okullarda, kısacası her yerde kullanılabilmektedir. Şekli nedeniyle, potansiyel hırsızların veya davetsiz misafirlerin bu kameraların aslında işaret ettikleri yönü anlamaları neredeyse imkansızdır. Bu ise onları ideal ve göze batmayan bir gözetim biçimi haline getirir.

Dome kameralar hakkında daha detaylı bilgi için bu videoyu izleyebilirsiniz.

Dome IP Kameraların Temel Avantajları

• Çevre ile uyumlu tasarım
• Darbeye dayanıklı
• Geniş Görüş Açısı
• İç ve Dış Mekan Kullanımı
• Hava koşullarına dayanıklı
• Gece Görüş Yetenekleri

Bu temel özelliklerin dışında, bu kameraların başka çeşitli avantajları vardır. Bunlara ayrıntılı olarak bakacak olursak:

• Geniş Açı – Yapısı nedeniyle, dome IP kameralar geniş açıları kapsayabilir, böylece görüş alanını genişletebilir, kör noktalarda net görüntüler elde eder. Tek bir kameradan geniş bir kapsama alanı istiyorsanız, tesislerinizin veya bir alışveriş merkezinin girişini çekmek istiyorsanız, bu kameralar mükemmel bir seçimdir. Bunlar, diğer alanlara da tercih edilir çünkü bir alana odaklanmazlar ve 180 derecelik, hatta 360 derecelik bir alanı kaplayabilirler.

• Gece Görüş Yetenekleri – Gece güvenliği, işletme sahipleri için büyük bir endişe kaynağıdır. HD gece görüşlü dome kamera takmak, tüm güvenlik endişelerinize son verir. HD kalitesinde video kaydedebilen dome kameralar, aynı zamanda normalde ofislerde, depolarda veya düşük ışık bulunan yerlerde ihtiyaç duyulan gece görüş özelliklerine de sahiptirler. Bu, dome kameraların işletme sahiplerinin ilgisini çekmesinin ana nedenlerinden biridir.

• Sağduyulu ve Düşük Profil – Dome IP kameraların popülaritesinin nedeni, kolayca farkedilememeleri ve dikkat çekmemeleridir. Renkli bir kubbe ile monte edilirse, kameranın nereye baktığını belirlemek neredeyse imkansızdır. Kameranın çalışır durumda olup olmadığını bile bilemezsiniz. Bu, kumarhaneler ve alışveriş merkezleri ve havaalanı gibi kalabalık alanlarda olduğu gibi kalabalığın izlenmesi bakımından kullanışlıdır.

• Saldırılara Karşı Korumalı – Dome IP Kameraları tesisinize kurduysanız, hasarlardan korunmasını kesinlikle arzu edersiniz. Dome kameraların çoğu, hırsızların ve diğer yasadışı aktörlerin kamerayı devre dışı bırakmasını veya zarar vermesini çok zorlaştıran, saldırılara karşı korumalı bir kasaya yerleştirilmiştir. Bu kameralar genellikle doğrudan duvara / tavana monte edildiğinden, kırılması zordur. Yani, birisi kameralarınızı kurcalamaya çalışırsa hiçbir video çekimini asla kaçırmayacaksınız. Bu, güvenlik hassasiyeti yüksek işletmeler açısından ayrıca önemlidir.

Doruk Alarm Sistemleri olarak IP Video güvenlik çözümlerinde uzmanız. Dome IP Kameralar, güvenlik çözümleri tasarlarken ve kurarken kullandığımız farklı güvenlik kamerası türlerinden sadece biridir.

İzmir güvenlik kamera sistemi – İzmir dome IP kamera

İzmir güvenlik kamera sistemleri olarak 16’dan fazla markanın yetkili satış temsilciliğini yaparak projelerinize en uygun güvenlik sistemi seçimini yapıyoruz. Ücretsiz keşif ve projelendirme hizmetimizden yararlanmak için hemen arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KEŞİF PROJELENDİRME VE TEKLİF İÇİN: +90 532 742 49 57 / +90 232 234 50 05

Proje detaylarınızı mail göndermek için hemen tıklayın

Ürünlerimiz ve ayrıntılı ürün özellikleri için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Evinizin, ofisinizin, tesislerinizin kısacası güvenliğini üst düzeyde tutmak istediğiniz tüm alanlar için güvenlik kamera sistemi günümüzün en temel ihtiyaçlarından biri olmuştur. Kontrol altında tutmak istediğimiz tüm alanları canlı şekilde telefon, tablet ve bilgisayar gibi araçlardan anlık izlemek en temel isteklerimizden biridir. İzmir güvenlik kamera sistemi konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile birlikte Doruk Elektronik yılların verdiği bilgi ve tecrübe ile sizleri güvende tutuyor.

İzmir güvenlik kamera sistemi ve İzmir güvenlik sistemi denince aklımıza ilk gelen firmalardan olan Doruk Elektronik ile fiyat – kalite optimizasyonunu yakalayabilirsiniz. Güvenlik kamera sistemlerinde dünya markalarını sizlerle buluşturarak sizi maksimum düzeyde tutuyoruz.

İzmir güvenlik kamera sistemi olarak AHD kamera, HD-TVI Kamera, HD-CVI Kamera, IP Kamera, Bullet Kamera, Dome Kamera, Speed Dome Kamera ve güvenlik sisteminiz için gerekli tüm elektronik aksamı sizlere sunuyoruz. İzmir güvenlik kamera sistemi olarak yıllardır verdiğimiz güven ve güvenlik kamera sistemlerinde ki bilgi ve birikimimiz ile güvenliğinizi birlikte sağlayalım. Son teknoloji güvenlik sistemleri ve güvenlik kameraları ile gözünüz arkada kalmasın.

Yüksek çözünürlük, kızılötesi algılama, gece görüşü, HD video kalitesi ve güvenlik sistemleri için en uygun harddisk, kayıt cihazı gibi özel ekipmanımız ile projelerinizi en doğru ve optimize edilmiş şekilde tamamlıyoruz. İzmir güvenlik kamera sistemlerinde ücretsiz keşif ve projelendirme hizmetimiz ile birlikte gelin güvenlik önlemlerini birlikte alalım. sadece güvenlik sistemi değil diğer güvenlik hizmetlerimize tıklayarak gözatabilirsiniz.

İlgili Ürünler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.