Hırsız Alarmı İzmir, Muğla, Manisa, Aydın, Uşak
Hırsız Alarm Sistemi

Hırsız Alarmı İzmir, Muğla, Manisa, Aydın, Uşak

hırsİş yeri ve ev için tartışmasız gerekli bir güvenlik sisteminden bahsedeceğiz. Genel olarak bildiğiniz üzere güvenlik amaçlı ne kadar güvenlik kameraları da bulunsa bunun yanında hırsız alarmı da kurulursa olanaklar da ha yükseğe çıkmaktadır. Bu da olası bir soygun durumunda daha güvenilir bir hal almayı beraberinde gerektirir. Hırsız alarmı İzmir için incelediğimizde karşımıza Doruk Elektronik çıkmaktadır. Bu alanda hizmet veren bu firma, güvenlik açısından her konuda yardımcı olurken bunun yanında hırsız alarmı da gelmektedir.

Hırsız alarmı incelendiğinde iki tip olarak karşımıza çıktığına şahit oluruz. Temelde hırsız alarmı kablolu veyahut kablosuz olmak üzere iki çeşide ayrılmıştır. Söz konusu yerleşim yerine göre her birinin; kablolu veyahut kablosuz olmasının avantajları olmaktadır.

Kablolu Hırsız Alarmı İzmir

Kablolu hırsız alarmı İzmir

Kablolu hırsız alarmı İzmir

Hırsız alarmı İzmir çevresinde sık tercih edilen bir güvenlik sistemidir. Doruk Elektronik aracılığıyla da ulaşabileceğiniz kablolu hırsız alarmı için en uygun fırsatlar sizlere sunulmaktadır. Alarm sistemi eğer kablolu uygulanacaksa genel olarak bir elektrikçinin uyguladığı görülür. Ayrıca avantaj olarak da kablolu hırsız alarmı incelediğinde özellikle de kablosuz hırsız alarmı ile göz önüne alındığında daha az bakım yapılması sebebiyle de tercih edilmektedir. Ama bu yönünün yanında diğerlerine kıyasen de eksik yönleri de bulunmaktadır. Profesyonel bir hizmet verilmesi kesinlikle şarttır. Çünkü kabloların açıkta değil de gizli olması şarttır. Ama bu gibi çalışmalar da el emeği olarak tabir edilen işçi emeğini arttırır. Ayrıca kablolu bir şekilde yapılan hırsız alarm sistemlerinin elektrik sensorüne bağlı bir panel tarafından gerçekleşir.

Kablosuz Hırsız Alarmı İzmir

Kablosuz Hırsız Alarmı İzmir

Kablosuz Hırsız Alarmı İzmir

Hem kullanışlı olması yönüyle hem de kurulumu açısından en çok tercih edilen sistemdir desek hiç de yanlış olmaz. Özellikle de bilindiği üzere müze ya da tarihi alanlarda çalışmanın sınırlı olduğu için kablosuz alarm sisteminin devreye sokulduğunu bildirmek isteriz. DIY becerilerine az bir oranda da sahip birisi tarafından çok hızlı bir şekilde kullanılabilir.Kablosuz hırsız alarmı ele alındığında da tek eksi yönünün ki buna eksi de diyemeyiz uğraştıran yönünün sensör pilleri için belli aralık düzeyinde değişmesi lazımdır.

Bunun da dışında sesli hırsız alarm sistemleri bulunmaktadır. Bu alarm sistemi en farklı yönü herhangi alarm izleme şirketi bünyesinde ya da bir kontrol paneli sağlayıcısına sahip değildir. Olası bir durumda eğer sesli hırsız alarm sistemi devreye girerse; acil ve yüksek dozda siren sesi çalmaya başlar. Yakın çevrede bulunan kişiler uyarılır. Aynı şekilde caydırıcı olması açısından da kullanılmaktadır.Eğer sesli alarm sistemi kuracaksanız da unutmanız gereken bir durum ar. Eviniz ya da alarm kurduğunuz yer neresi ise mesafe fazla ise bu alarm aracılığı ile bildirim alamazsınız. Aynı şekilde polis veyahut yetkili kişiler de aranamaz.

Otomatik arama hırsız alarm sistemi

Bu sistemi göz önünde bulundurduğumuza; alarm devreye girdiği vakit hem sizin numaranızı hem de aday olarak belirlediğiniz arkadaşınızı aramayı sağlamaktadır. Bunlar hem telefon hem de GSM için belirlenen numaraya bağlanabilmektedir. Olası bir hareketlilik veya temas durumunda, önceden sisteme tutulmuş numara uyarılmaktadır. Bunda da unutmamanız gereken bir nokta vardır. Hep aktif bir ev telefonu ya da cep telefonun güçlü bir sinyale sahip olması önem arz etmektedir.

İzlenen hırsız alarm sistemi

Burada ise olası bir durumda komutlar izleme merkezi tarafına yollanır. Doruk Elektronik güvenlik sistemlerinden faydalanarak sizler de bu imkanlara erişebilirsiniz. Aynı şekilde gelen bu çağrılar polis ya da daha önceden belirlediğiniz kişilere uyarı olarak gitmektedir. Ama bu konuda da unutmamanız gereken durum bunlar aylık bazında ya da yıllık bazında abonelik ücreti almaktadır.

Hırsız Alarmı İzmir, Manisa, Muğla, Uşak, Aydın gibi şehirlerde faaliyet göstermektedir. Doruk Elektronik olarak evleriniz, işyerleriniz kısacası güvende tutmak istediğiniz tüm mülkleriniz için en uygun fiyat ve çözümlerle hırsız alarm sistemlerini sizlerle buluşturuyor.

Hırsız alarm sistemleri için tıklayın.

İzmir içi ücretsiz olan keşif ve projelendirme için bizimle iletişime geçin.

Bosch Hırsız alarm sistemleri nasıl çalışır video için tıklayın.

İlgili Ürünler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir