Parmak İzi Okuyucu Geçiş Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri

İzmir Parmak İzi Okuyucu Geçiş Sistemleri

Biyometrik Parmak İzi Erişim Kontrol Teknolojisini Akıllı Kart Erişim Kontrolüyle Entegre Etmek Borer, Ethernet üzerinden Güç (PoE) teknolojisini (300 m mesafeye kadar ) kullanan eksiksiz ağ tabanlı Biyometrik İzmir Parmak İzi Kontrol Sistemleri sağlar. Bu sistemler, hem küçük hem de orta ölçekli işletmeler için büyük çok alanlı şirketlere kadar tamamen ölçeklenebilir ve hükümet kuruluşları.

İzmir Parmak İzi  Kontrol sistemi, erişim izni vermeden önce bir kişinin kimliğini onaylamak için biyometrik teknolojiyi ve 4 faktörlü kimlik doğrulamasını kullanır.

Ölçeklenebilir

Sınırsız kapılı 1-2 kapıdan çok alanlı ağa kadar tüm proje boyutları için uygundur. Kurumsal çapta bir uygulama için tek bir iş istasyonunda veya bir sunucuda çalışacak şekilde yapılandırılabilir.

Yapılandırılabilir

Ağ varsayılanı durumunda alternatif yol ağ yönlendirmesine sahip çift sunucu desteği. Erişim kararları, merkezi bir sistem veya ağ arızası durumunda akıllı okuyucu kafaları tarafından verilir. Çok dilli ve dünya saat dilimi desteği vardır.

Enerji tasarrufu

Daha az altyapı, ekipman, teknik personel ve kurulum için gereken süre gerektiren PoE (Power over Ethernet) teknolojisi sayesinde enerji verimliliği ve azaltılmış güç tüketimi. Uzaktan izleme sayesinde daha düşük bakım maliyetleri. Basit ve anlaşılır yazılım lisanslama. Kapıları, kabinleri, hava kilitlerini, kaputları, turnikeleri, asansörleri kontrol etmek için WiFi ve mobil veri bağlantısına sahip cep telefonu uygulamalarını destekler. Personel veritabanını yeni başlayanlar, ayrılanlar ve personel kayıtlarındaki tüm değişikliklerle otomatik olarak senkronize eder.

Azaltılmış Ekipman

Kapıda daha az ekipman gerektiğinden daha hızlı ve daha kolay kurulum ve bakım – kapı kolu yüksekliğine monte edilen ekipman, yüksekte çalışan mühendislerle ilgili sağlık ve güvenlik kısıtlamalarına daha kolay uyum sağlar. Sensörler, enerji tüketimi, veri bağlantılarının durumu ve çalışma sıcaklığı dahil olmak üzere kurulumların hemen hemen her yönünün çevrimiçi izlenmesi. Gelişmiş güç durumu raporlaması, ekipman arızalarının uzaktan teşhisine ve hızlı bir şekilde düzeltilmesine yardımcı olur.

Parmak İzi Eşleştirme Yazılımı

Saha tabanlı ekipman uzaktan programlanabilir ve yeniden programlanabilir, yapılandırılabilir ve güç sıfırlanabilir, böylece ilgili seyahat masrafları ile birlikte bakım ziyaretlerinde azalma ile sistemin kapalı kalma süresinden tasarruf edilebilir. Tek bir yerde birkaç kapıya erişimi kontrol edin veya birçok sahadaki binlerce kapıya, turnikeye ve bariyere erişimi kontrol etmek için ölçeği artırın.

  • Parmak izi eşleştirme yazılımını ve şablon veri tabanını, bağlı parmak izi okuyuculardan oluşan bir ağa sahip merkezi bir bilgisayara yerleştirin. Okuyucular parmakları tarar ve parmak izi görüntülerini eşleştirme için merkezi bilgisayarın yazılımına iletir.
  • Parmak izi eşleştirme yazılımını ve şablon veri tabanını parmak izi okuyucusuna koyun. Okuyucu, parmak izini kaynakta eşleştirir ve doğrular.

Bu, parmak izi görüntülerinin okuyucuda tutulmasını gerektirmez, çünkü yalnızca bir görüntüye dönüştürülemeyen bir parmak izinin matematiksel bir temsili olan şablonları kullanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.