Bozyaka Kamera Sistemleri Teknik Servisi ve Tamiri

Ülkemizde pek çok binada ve iş yerinde kamera sistemleri kullanılmaktadır. Güvenlik açısından Hayati önem taşıyan kamera sistemleri çok fazla yaygınlaşmış durumdadır. İzmir’in Bozyaka ilçesi de yoğun olarak kamera sistemleri kullanan yerleşim yerlerine sahiptir. Bozyaka kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri konusunda, Doruk Elektronik İzmir’in tamamına kesintisiz hizmet vermektedir. Kamera sistemlerinde yüksek tecrübe ve bilgiye sahip uzman kadrosuyla yüksek müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır. Küçük, orta ve büyük işletmelere, konutlara, kurumsal firmalara, resmi yerlere ve bunun gibi birçok alana kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri konusunda yardımcı olmaktadırlar.

Bozyaka ilçesi nüfusu ve hareketli sosyal yaşantısı ile dikkat çekmektedir. Bu nedenle hırsızlık, suç ve doğal afet durumları gerçekleşebilmektedir. Kamera ve güvenlik sistemleri bu sorunun çözümünde 1 numaralı aktördür. Kamera sistemleri caydırıcılığı ve olay sonrasında katkısıyla güvenlik açısından vazgeçilmezdir. Günümüzde emniyet güçlerinin yüksek verimle faydalandığı bir teknoloji haline gelmiştir.

Bozyaka Kamera Sistemleri

Bozyaka kamera sistemleri alanında hizmet veren Doruk Elektronik, kurulum, tamir ve teknik servis alanında da hizmetlerini devam ettirmektedir. Herhangi bir kamera sistemi ihtiyacınız durumunda Doruk Elektronik’e ulaşıp uzman ekiplerin desteğini alabilirsiniz. Ekipler gerekli keşifi yaparak sizleri bilgilendirecektir. Kamera sistemleri bir bakıma can ve mal güvenliğinizi emanet ettiğiniz bir yardımcıdır. Bu sistemler kayıt ettikleri görüntüleri hafızayı alarak daha sonrasında tekrar gözden geçirilebilmesini sağlamaktadır. Görüntü kayıt ayarları haftalık, aylık veya belirlediğiniz bir süre boyunca yapılabilmektedir.

Bozkaya Kamera Sistemleri için tıklayın.

Bozyaka Hırsız Alarm Sistemleri

Bozyaka Kamera Sistemleri Teknik Servisi ve Tamiri

Bozyaka Kamera Sistemleri Teknik Servisi ve Tamiri

Bozyaka hırsız alarm sistemleri yüksek teknoloji ve kalitesi sayesinde çok işlevli olarak kullanılabilmektedir. Sensörler sayesinde herhangi bir hareket algılama anında alarm sistemi çalışmaktadır. Bu alarm ile yer sahibine ve emniyet birimlerine haber verilmektedir. Bunun sonucunda çok az süreye sahip olan hırsız, ya kaçmaktadır ya da daha sonrasında kısa sürede tespit edilmektedir.

Hırsız alarm sistemleri konusunda Doruk elektronik olarak çeşitli türlerde alarm temini yapıyoruz. Hırsız alarm sistemleri çeşitlerini şu şekilde sayabiliriz; kablosuz hırsız alarm sistemleri, sesli hırsız alarmı, otomatik hırsız alarmı, izlenen hırsız alarmı, akıllı hırsız alarmı. Bu çeşitlerin her biri farklı ihtiyaç ve alanlarda kullanılabilmektedir. Bunların hangisinin kullanılacağına keşif ekibi karar vererek en doğru seçimi yapmaktadır.

Bozkaya hırsız alarm sistemleri için tıklayın.

Bozyaka Yangın Alarm Sistemleri

Bozyaka Kamera Sistemleri Teknik Servisi ve Tamiri

Bozyaka Kamera Sistemleri Teknik Servisi ve Tamiri

Alarm sistemleri başta yangın olmak üzere doğal afetler için de kullanılabilmektedir. Yangın alarmları gerek yasal zorunluluk gerek de ihtiyaç nedeniyle hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Olası bir yangın durumunda sensörler tarafından algılanarak alarm verilmesini sağlayan bu sistem özellikle okullarda, otellerde, kurumlarda kullanılmaktadır. Yoğun duman çıkışına yönelik çalışma prensibine sahip sensörler sayesinde yangın, daha büyümeden fark edilmekte ve alarm çalışmaktadır.

Bozyaka yangın alarm sistemlerinin yaptığı işi insan algısı ile yapmak istesek her şey için çok geç olabilir. Yangının en az kayıpların önlenmesi için çok erken sürede fark edilmesi gerekmektedir. Erken fark edilmeyen bir yangın facialara yol açabilmektedir. Bu yüzden çoğu kurum ve kuruluşta yangın alarm sistemleri kullanılmaktadır. Kurumda çalışan personellere de yangın eğitimi verilmeli herhangi bir kötü duruma hazırlıklı olunmalıdır.

Bozkaya yangın alarm sistemleri için tıklayın.

Bozyaka Diafon Görüntülü Konuşma Sistemleri

Bozyaka Kamera Sistemleri Teknik Servisi ve Tamiri

Bozyaka Kamera Sistemleri Teknik Servisi ve Tamiri

Diafon genel olarak insanlar arasında bas konuş prensibi ile çalışarak iletişimi hızlı bir şekilde sağlamaya yarar. Bozyaka diafon görüntülü konuşma sistemleri ise genellikle bina girişlerinde gelen kişinin ev sahibi tarafından görüntülenmesini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Görüntülü, sesli ve hem görüntülü hem sesli çeşitleri bulunmaktadır. Günümüzde genelde yeni ve lüks olan sitelerde kullanılan bu sistem yavaş yavaş yaygınlaşmakta ve hemen her bina sesli diafonunu görüntülü diafona çevirmektedir. Görüntülü diafon olmadığı için tanımadığı kişilere kapıyı açan ev sahipleri binaya yabancı girişine yol açmaktadır. Bu durumda ev içerisine girmese bile bina içerisinde hırsızlık vakaları olabilmektedir.

Bozkaya görüntülü konuşma sistemleri için tıklayın.

Bozyaka Kablosuz Alarm Sistemleri

Kablosuz alarm sistemleri ihtiyaca göre ve estetik açısından tercih edilebilmektedir. Bozyaka kablosuz alarm sistemleri kablolu alarm sistemleri kadar tercih edilmekte olup geçip ekibinin tavsiyesine göre kullanılabilmektedir. Kablosuz alarm mekan sahiplerini ve montaj ekibini kablo yükünden kurtarmakta, hızlı ve kolay kurulum yapılmasına olanak sağlamaktadır. Siz de ihtiyacınız için hemen bir keşif ekibi çağırarak alarm sisteminizi kurdurabilirsiniz.

Alışverişe hemen başlamak için kamerabilgisayar.com adresinden de bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen alışverişe başlamak için :

Güvenlik Sistemleri