Yeni Foça Kamera Sistemleri Teknik Servisi Ve Tamiri

Yeni Foça kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri sayesinde kablolu ya da kablosuz tüm güvenlik sistemlerinde meydana gelen arızaların çözümü ya da mekana özel güvenlik sistemi kurulumu gibi özel hizmetler sunmaktayız.

Yeni Foça Kamera Sistemleri Teknik Servisi Ve Tamiri için hemen iletişime geçin.

Yeni Foça Kamera Sistemleri

Yeni Foça kamera sistemleri kurulumu sırasında yapılan kamera seçiminde kameranın hangi ortamda kullanılacağı büyük önem sahiptir. İç ya da dış ortamda bulunacak olan kameraların kullanım koşulları ve kasa tipleri kesinlikle farklıdır. Dış ortamda yer alan kameralarda toz ve güneş ışığı gibi durumlara karşı ekstra dayanıklılık gösterebilmesi için kamera muhafazası bulunmalıdır. Bu neden ile dış ortama yerleştirilecek olan kameralarda IP koruma sınıfından herhangi birine dahil olmakta olan bullet kamera ya da muhfaza kutulu kameralar kullanılabilmektedir.

Yeni Foça kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri uzmanları dış ortama yerleştirilecek olan kameralar için mekana özel bir keşif düzenlemektedir. Işığın açısı ya da hangi saatler arasında daha fazla ısı aldığı gibi tüm detaylar kamera sistemi uzmanları tarafından özel değerlendirmelere tabi tutulur. Sonuç olarak farklı kamera tipleri dış ortam için seçilebilir. Ancak genel olarak IP66 sınıfına dahil olan muhafazalı kameraların tercih edildiği görülmektedir. Bu kameralar toz ve belirli süre ile güçlü su temaslarına karşı özel korumalıdır.

Yeni Foça Hırsız Alarm Sistemleri

Yeni Foça hırsız alarm sistemleri günümüz teknolojisine ayak uyduran ve sürekli olarak güncelliğini koruması gereken güvenlik sistemleri arasında yer almaktadır. Hırsız alarm sistemlerinde meydana gelebilecek sensörlerin verdiği yanlış alarmların sizi heyecanlandırmaması ve her alarmda polis ekiplerinin mekanı ya da evinizi ziyaret etmemesi için bu alarm sistemlerinin kamera sistemi ile entegre bir şekilde çalışması büyük önem taşır.

Yeni Foça kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri için görevli olan ekibimiz hırsız alarm sistemlerini kamera sisteminiz ile entegre etmektedir. Bu sayede mobil ya da bilgisayar üzerinden kameralarınızın özelliğine göre uzaktan erişim imkanına sahip olabilir. Sensörlerin verdiği yanlış her alarm için problem yaşamazsınız.

Yeni Foça Yangın Alarm Sistemleri

Yeni Foça yangın alarm sistemleri güvenliğiniz için büyük önem taşıyan sistemler arasında yer alır. Ortamda bulunan yangın durumunu henüz yangının başlangıç aşamasındaki iken ısı dedektörü, kombine dedektör ya da gaz dedektörü ile tespit ederek ihbar sistemini aktif duruma getirir. El ile ihbar sistemlerinden farklı olarak çalışan bu ihbar sisteminden gelen tüm ihbarlarının doğru olduğu düşünülerek mekanda gerekli önlemler alınmalıdır.

Yeni Foça kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri hizmeti sunmakta olan uzman kadromuz mekanınıza uygun yangın sisteminin kurulumunu gerçekleştirdikten sonra yangın sisteminizde gerekli tüm eğitimleri vererek yaşayacağınız soruna karşı ilk müdahaleyi yapabilme imkanı sunmaktadır. Yangın sistemlerimizde farklı özelliklere sahip tüm sistemi kontrol edebilen kontrol panelleri ile de tam hizmet sunmaktayız.

Yeni Foça Diafon Görüntülü Konuşma Sistemleri

Yeni Foça diafon görüntülü konuşma sistemleri sayesinde ev ya da binalar için sürekli farklı bir şekilde alan güvenlik zafiyetlerinden kurtulmanın en önemli yoludur. Konutları korumak ve tanınmayan kişilerin binaya girişini engelleyebilmek için kesinlikle gerekli sistemler arasında yer almaktadır.

Yeni Foça kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri hizmeti sunmakta olan uzman kadromuz diafon ve görüntülü konuşma sistemlerinin en üst düzeyde güvenlik sunabilmesi için özel hizmetler sunmaktadır. Yıllık bakımları yapılarak yaşanabilecek tüm teknik sorunlar ortadan kaldırılır ve görüntülü diafon sisteminizde arıza oluşması engellenir.

Yeni Foça Kablosuz Alarm Sistemleri

Yeni Foça kablosuz alarm sistemleri, kablolu alarm sistemleri gibi ek maliyetler oluşturmaması nedeni ile ev sahipleri tarafından ilk tercih edilen alarm sistemleri arasında yer almaktadır. Kablosuz sistemin kurulumu için sadece temel araçlara ve montajı için birkaç çiviye ihtiyaç bulunmaktadır. Kablosuz alarm sistemlerinin çerçevesi istenildiği gibi genişletilebilmektedir.

Yeni Foça kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri içerisinde kablosuz alarm sistemleri de yer almaktadır. Uzmanlarımızın kablosuz alarmların belirli dönemlerde pillerini değiştirmesi gerekmektedir. Bunun dışında kablosuz alarm sistemlerinde meydana gelebilecek herhangi bir arıza otomatik olarak uzaktan müdahale ile düzeltilebilir.

İzmir ve ilçelerinde güvenlik sistemleri ve bilgisayar sistemleri için bizi takip edin.