Selçuk Kamera Sistemleri Teknik Servisi ve Tamiri

Selçuk kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri, güvenlik açığının bulunduğu ve hırsızlık riskinin yüksek olduğu toplu yaşam alanlarından, evinizde güvenlik sağlamak için dahi tercih edebileceğiniz geniş kullanım alanı bulunan sistemlerdir.

Selçuk Kamera Sistemleri Teknik Servisi ve Tamiri için hemen iletişime geçin.

Selçuk Kamera Sistemleri

Selçuk Kamera Sistemleri Teknik Servisi ve Tamiri

Selçuk Kamera Sistemleri Teknik Servisi ve Tamiri

Selçuk kamera sistemleri seçiminde pek çok kriter sayılabilir. Ancak bu seçimlerde etkili olan çözünürlük değeri kamera için vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. IP CCTV sistemleri ile analog CCTV sistemlerini birbirinden ayırmakta olan en önemli farkında çözünürlük olduğunu söyleyebiliriz. Büyük boyutlu ve daha kaliteli bir görüntü elde edilmek istenir ise IP CCTV seçimi daha doğru bir karar olacaktır.

Selçuk kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri için keşif yapan uzmanlar kamera sisteminin kullanılacağı alana uygun yönlendirmeler yapılmaktadır. Kamera sistemi askeri alanda tüm bölgeyi kontrol etmek amacı ile kullanılacaksa daha yüksek çözünürlüğe sahip olan zoom kamera kullanımı önerilecektir.

Selçuk Hırsız Alarm Sistemleri

Selçuk hırsız alarm sistemleri hem can hem de mal güvenliğini koruması amacı ile tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır. Mekana ve istenilen özelliklere bağlı olarak farklı model ve kuruluma sahip pek çok hırsız alarm sistemi bulunmaktadır. Video kameralardan, duman alarmlarına ve farklı ev otomasyon cihazlarına kadar kolay kullanımlı ve diğer ev sistemleri ile entegre olabilen pek çok sistem mevcuttur.

Selçuk kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri ile belki de her gün karşılaştığınız sorunları ortadan kaldırabilecek uzman bir kadro ile hizmet sunmaktayız. Hırsız alarm sistemlerinde meydana gelen tüm arızaları aynı gün içinde tespit ederek onarımını gerçekleştirme ve bu sayede hırsızlara karşı güvenliğinizin sürekliliğini sağlamaktayız.

Selçuk Yangın Alarm Sistemleri

Selçuk yangın alarm sistemleri çalışma şekli ve fonksiyonelliği ile konvansiyonel ve adresli yangın algılama sistemi olarak ikiye ayrılmaktadır. Adresli yangın algılama sistemleri konvansiyonel yangın algılama sistemlerine göre daha esnek projelerde değerlendirilebilmektedir. Fakat konvansiyonel yangın algılama sistemleri daha uygun maliyetli, kolay kurulumu ve kullanım kolaylığı ile daha fazla tercih edilmektedir. Sistemde dedektörler değil bölge bazında uyarı alınmaktadır.

Selçuk kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri için özel kontrol paneli bulunmaktadır ve tüm işlemler bu panel üzerinde gerçekleştirilmektedir. Hassasiyet seviyeleri kolaylıkla ayarlanabilmektedir. Ayrıca aşırı tozlu ortamlarda oluşan kirlilik durumlarında duman odası teknik servis tarafından bakımlarında temizlenerek tam performans göstermesi sağlanmaktadır.

Selçuk Diafon Görüntülü Konuşma Sistemleri

Selçuk diafon görüntülü konuşma sistemleri, diğer daireler ile görüntülü ve sesli iletişim kurulmasının yanı sıra sistem hem IP tabanlı hem de analog tabanlı olarak kullanılabilmektedir. Her iki sistemde de tek kablodan ses, görüntü ve enerji aktarımı yapılmakta olup, hızlı ve kolay kurulum yapılmakta bu sayede de kablolama maliyeti düşürülmektedir.

Selçuk kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri sayesinde güvenliğinizi sağlamakla kalmaz aynı zamanda hayatınızı da kolaylaştırırız. Yetkili ekibimizi arayarak diafon görüntülü konuşma sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak isteyen tüm müşteriler için ihtiyaca uygun çözümler üretilmektedir.

Selçuk Kablosuz Alarm Sistemleri

Selçuk kablosuz alarm sistemleri diğer güvenlik sistemleri ile karşılaştırıldığında pek çok avantaj sunmaktadır. Kablolu ev alarm sistemlerinde olduğu gibi sistem için ek olarak elektrik tesisatı ya da elektrik kablosuna ihtiyaç bulunmamaktadır. Üstelik kiracılar için de uygun bir güvenlik sistemidir. Güvenlik sistemini teknik servis aracılığı ile yeni evinize taşıtabilme imkanınızda bulunmaktadır.

Selçuk kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri, kablosuz alarm sistemlerinde sistem çalışması piller ile sağlanmaktadır. Bu neden ile sistemin kontrolü ve devamı için teknik servis tarafından pillerin düzenli olarak değiştirilmesi gerekmektedir.

İzmir ve ilçelerinde güvenlik sistemleri ve bilgisayar sistemleri için bizi takip edin.