Mordoğan Kamera Sistemleri Teknik Servisi ve Tamiri

Mordoğan kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri diğer sistemler ile entegre bir şekilde çalışabilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin tüm güvenlik sistemleri için ekstra panel ya da kablo gibi ek ücretler ödemesinin önüne geçebilmekteyiz.

Mordoğan Kamera Sistemleri Teknik Servisi ve Tamiri için hemen iletişime geçin.

Mordoğan Kamera Sistemleri

Mordoğan kamera sistemleri özellikle son yıllarda hırsızları caydırmak için tercih edilen güvenlik sistemleri arasında yer almaktadır. Güvenlik kameralarının farklı kullanım alanları bulunmaktadır. Çalışan ve çocuklarını bakıcıya teslim etmek zorunda kalan anne baba adayları da kamera sistemleri sayesinde bakıcılarının çocuklarına karşı olan tutumunu daha yakından izleme fırsatına sahip oluyor.

Mordoğan kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri sayesinde ihtiyacınız olan tüm teknik destek hizmeti işinde profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Kamera sistemini ekibimize yaptırsın ya da yaptırmasın tüm kişilere teknik servis, bakım ve onarım hizmeti sunabilmekteyiz.

Mordoğan Hırsız Alarm Sistemleri

Mordoğan hırsız alarm sistemleri, caydırıcı olarak tercih edilen kamera sistemleri ile kesinlikle entegre satın alınması gereken sistemler arasında yer almaktadır. Güvenlik kamera sistemi aracılığı ile tespit edilen hırsız eşgali, hırsız alarmı sayesinde emniyet birimlerine bildirilerek olayın henüz başında iken çözümlenmesine yardımcı olmaktadır. Gelişmiş güvenlik sensörleri sayesinde alarm sistemlerinde meydana gelen yanlış sinyallerin de önüne geçilmiştir.

Mordoğan kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri için uzmanlarımız düzenli aylık ve yıllık bakım hizmeti sunmaktadır. Bu bakım işlemleri dışında müşterilerimizden gelen teknik servis çağrılarına da minimum zamanda yanıt vermekte ve müşterilerimizin alarm sistemlerinde meydana gelen hasarları çözümlemekteyiz.

Mordoğan Yangın Alarm Sistemleri

Mordoğan yangın alarm sistemleri içerisinde büyük ve orta ölçekli işletmeler için özellikle ilk öneri adresli yangın alarm sistemidir. Adresli yangın alarm sisteminde yer almakta olan temel mantıkta sisteme bağlı olan tüm bileşenlere bir adres verilmiştir ve ana kontrol paneli ile bileşenlere ait bu adresler haberleşmektedir. Yangın anında en kısa sürede müdahale edilebilmesi için alarmın hangi detektörden geldiği de bu sayede tespit edilebilmektedir. Sistem son derece esnek bir yapıya ve farklı seneryolar ya da yapılara uyarlanabilme imkanına sahiptir.

Mordoğan kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri uzmanlarımız yangın algılama panelinin bakımlarını düzenli olarak gerçekleştirmekte ve sistemde herhangi bir sıkıntı bulunmadığını kesin olarak tespit etmektedir.

Mordoğan Diafon Görüntülü Konuşma Sistemleri

Mordoğan diafon görüntülü konuşma sistemleri için sunulan en önemli özellik evinizde ya da işletmenizde bulunmakta olan kameralı güvenlik, hırsız alarmı ya da mevcut iletişim sistemleri ile entegrasyonunun sağlanabilmesidir. Diafon görüntülü konuşma sistemine entegrasyonu sağlanan tüm sistemler sayesinde panelden bina içinde ya da dışında bulunan güvenlik kameraları izlenebilir ya da hırsız alarmı istenildiği zaman açılıp kapatılabilir.

Mordoğan kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri ile diafon görüntülü konuşma sisteminizde meydana gelen herhangi bir arızanın güvenliğinizi riske atmasına izin vermeden en kısa sürede çözümlenmesi sağlanır.

Mordoğan Kablosuz Alarm Sistemleri

Mordoğan kablosuz alarm sistemleri özellikle güvenliğinden endişe eden kiracılar tarafından tercih edilmektedir. Rezidans ya da duvarlarda çivi ya da farklı izlerin bulunmasına izin verilmeyen binalar içinde kablosuz alarm sistemleri uygundur. Üstelik diğer güvenlik sistemleri ile kıyaslandığında kablosuz alarm sistemlerinin zamanla farklı mekanlara taşınabilme imkanı da bulunmaktadır.

Mordoğan kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri sayesinde güvenlik sisteminizdeki tüm aksamalar 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunan uzmanlar tarafından çözümlenmektedir. Kablosuz alarm sistemlerinizde meydana gelen ve hayati önem taşıyan tüm problemleri ekibimize en kısa sürede bildirmelisiniz.

İzmir ve ilçelerinde güvenlik sistemleri ve bilgisayar sistemleri için bizi takip edin.