Bornova Kamera Sistemleri Teknik Servisi ve Tamiri

Bornova kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri sayesinde güvenliğinizi sağlayan ve entegre bir şekilde çalışan hırsız alarm sistemleri, yangın alarm sistemleri ve kablolu ya da kablosuz alarm sistemlerinde meydana gelebilecek tüm arızalara erken müdahale yapılmaktadır. Yetkin ve alanında uzman teknik servis uzmanları tarafından kurulum öncesinde keşif gibi hizmetler sunulduğu gibi kurulum sonrasında da özel hizmetler ile müşteri hizmetlerinin devamlılığı sağlanmaktadır.

Bornova Kamera Sistemleri Teknik Servisi ve Tamiri için iletişime geçin.

Bornova Kamera Sistemleri

Bornova kamera sistemleri, teknik servis ekibi tarafından pek çok kriter düşünülerek ve tüm senaryolar düşünülerek kararlaştırılmaktadır. Tüm mekanlar ve iç ya da dış ortam için gerekli olan kamera sistemi ihtiyacı farklılık gösterebilmektedir. Dolayısı ile komşunuz ile sizin evinizde yer alan kamera sistemi bir olmayacağı gibi farklı bir işletme ile sizin gereksinimlerinizde bir olmayabilir. Bu neden ile kamera sistemlerimizin kurulumu öncesinde mutlaka teknik servisimizin keşif hizmetinden yararlanmalısınız.

Bornova kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri ile müşterilerimize satış sonrası müşteri hizmetleri desteğimizi devam ettirmekteyiz. Kamera sistemleri her fabrika, iş yeri, bina ya da ev için farklı gereksinimlerde olabilir. Uzmanlarımız mekana ücretsiz keşif yaparak mekanın ihtiyaçlarına tam olarak karar verir ve sonrasında gerekli bilgileri paylaşarak müşterilerinden gerekli onayları alır.

Bornova Hırsız Alarm Sistemleri

Bornova hırsız alarm sistemleri, güvenliği sağlayan kamera ya da yangın sistemleri kadar önemli ve bu sistemler ile entegre bir şekilde çalışabilen kusursuz bir hizmettir. Kontrol panelleri üzerinden kart ile geçiş, ev ya da bina otomasyonu ve IP video ya da evinizde yer alabilecek olan tüm akıllı sistemler ile entegrasyonu sağlanabilir. Müşterilerimizi hırsız alarm sistemlerinin tek bir panel üzerinden kullanımı ve bakımının sunulması maliyetlerinin de düşmesini sağlayacağı için özellikle tercih edilen sistemlerimiz arasında yer alır.

Bornova kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri entegrasyonu yapılan tüm akıllı sistemlerin bakım işlemlerini ve kurulumunu tek bir panelden gerçekleştirmektedir. Bu sayede sadece maliyetler düşmez aynı zamanda hem can güvenliği hem de emniyet tam olarak sağlanmış olur. Uzmanlarımız tüm bu sistemleri evinde bulundurmak isteyen müşterilerimize özel paketler oluşturarak entegre kurulum gerçekleştirebilir.

Bornova Yangın Alarm Sistemleri

Bornova yangın alarm sistemleri arasında yer alan konvansiyonel yangın alarm sistemleri daha çok küçük ve orta ölçekli işletmeler için özgün bir şekilde tasarlanarak üretilen ve en sık tercih edilen alarm sistemleri arasında yer alır. 4 ya da 8 bölgeli olarak üretilen bu sistemlerde yangın alarm paneli, optik, ısı duman dedektörü gibi farklı alarm ürünleri bulunmaktadır.

Bornova kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri için görevlendirmiş olduğumuz profesyonel saha kadromuz işletmeniz için hangi yangın alarm sisteminin daha uygun ve kullanışlı olduğuna karar verdikten sonra görüşlerini sizinle paylaşıp onayınız sonrasında kurulumu gerçekleştirmektedir.

Bornova Diafon Görüntülü Konuşma Sistemleri

Bornova diafon görüntülü konuşma sistemleri apartman gibi toplu yaşam alanları için sunulan güvenlik sistemleri arasında yer almaktadır. Bu güvenlik sisteminde hem görüntü hem de ses bulunmaktadır. Akıllı binalarda en gelişmiş görüntülü konuşma sistemleri kullanılmakta ve bu sistem sayesinde binada bulunan başka kişiler ile de rahatlıkla iletişim kurabilmektesiniz.

Bornova kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri bir işletmenin satış öncesi ve sonrasında sunabileceği en önemli hizmetleri içermektedir. Satın almış olduğunuz görüntülü konuşma sistemleri için aylık veya yıllık bakımlarını düzenli olarak yapan ekibimiz herhangi bir güvenlik sorunu ile karşılaşmanızın önüne geçmektedir.

Bornova Kablosuz Alarm Sistemleri

Bornova kablosuz alarm sistemleri kalitesi ile metrelerce mesafede dahi olsanız kolayca iletişim kurabilmeniz için uygun özellikleri barındırmaktadır. Kablosuz alarm sistemleri kablolu alarm sistemleri ile kıyaslandığında ortalama 2 kat daha yüksek hizmet sunmaktadır. Bu durum ise kurulum ve uygulama bakımından esneklik sağlamaktadır.

Bornova kamera sistemleri teknik servisi ve tamiri için uzmanlarımızdan 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet alabilir ve yaşanacak tüm aksaklıkları ekibimize bildirebilirsiniz. Bu sayede sisteme uzaktan erişim imkanımız olmasa dahi en hızlı şekilde müdahale ederek probleminizi çözümleyebiliriz.

İzmir ve ilçelerinde güvenlik sistemleri ve bilgisayar sistemleri için bizi takip edin.