HAİKON TURBO HD KAMERALAR İlk olarak 2013 yılında pazara sunulan Hikvision Turbo HD, Yüksek Çözünürlüklü Taşıma Arabirimi (HDTVI) açık standardını entegre ederek analog gözetimde devrim yarattı. Orijinal analog iletim ortamını temel alan HDTVI standardı, HD videonun koaksiyel tabanlı bir sistem üzerinden daha yüksek güvenilirlikte daha uzun bir mesafeden iletilmesini sağlar.

Yüksek çözünürlüğe ek olarak, imza ColorVu analog kameralar gece gündüz tam renkli HD fotoğraflar çekmeyi mümkün kılar ve PIR kameralar video ve video olmayan teknolojiyle birleştirilmiş bir çözüm sunar. Turbo HD ile Hikvision, analog dünyaya üstün görüntü kalitesi ve daha akıllı özellikler getirerek koaksiyel HD için daha yüksek bir çubuk belirler.

HAİKON TURBO HD KAMERALAR Hikvision’un Turbo HD kameraları, çeşitli özellikler ve yetenekler sunan 5 ana seriye ayrılmıştır: Ultra, Pro, Value, IoT ve Special. Eski bir analog güvenlik sistemini yükseltiyor ya da yepyeni bir sistem kuruyor olun, özel ihtiyaçlarınıza uygun mükemmel bir uyum bulacaksınız.

HAİKON TURBO HD KAMERALAR Hikvision | DS-2CE16D5T-(A)VFIT3 HD1080P Turbo HD Outdoor Vari ...

HAİKON TURBO HD KAMERALAR Hikvision | DS-2CE16D5T-(A)VFIT3 HD1080P Turbo HD Outdoor Vari …

ColorVu Series

Yeni ColorVu Teknolojisi ile Turbo HD ColorVu Kameralar, 0.0005 lüks hızında net görüntüler sunarak ultra düşük ışık senaryolarında kritik gözetim sağlar. Bu teknoloji sayesinde kameralar artık 24 saat canlı renkli görüntüleme sağlayabilir.

HAİKON TURBO HD KAMERALAR Pro Serisi

Pro Serisi Kameralar, ultra yüksek çözünürlüklü teknoloji, ultra düşük ışık teknolojisi ve 130dB Gerçek WDR gibi çeşitli teknolojilerle yüksek kaliteli görüntüleme sağlar.

HAİKON TURBO HD KAMERALAR Değer Serisi

Value Serisi Kameralar uygun maliyetli, yüksek kaliteli bir video gözetim çözümü sunar. Kullanıcılar, yüksek tanımlı video, koaksiyel kablo ile tak ve çalıştır, yüksek kaliteli bileşenler ve mükemmel dayanıklılığın tadını çıkaracaklar.

Ultra Serisi

Ultra Serisi Kameralar, ultra yüksek kaliteli ve yüksek çözünürlüklü videolar çeker. Ultra HD ve ultra düşük ışık özelliklerine sahip bu kameralar, neredeyse hiç ışığın olmadığı senaryolarda bile çalışır.

IOT Serisi

Yalnızca izleme amacına hizmet edebilen geleneksel kameralardan farklı olarak, dahili PIR sensörü sayesinde bir PIR kamera, ısı kaynaklarından yayılan pasif kızılötesi radyasyonu tespit eder.

HAİKON TURBO HD KAMERALAR için tıklayın.

Haikon Kamera