Zhejiang Dahua Technology Co, Ltd (Dahua Technology) dünya lideri bir video merkezli akıllı IoT çözümü ve servis sağlayıcısıdır. Teknolojik yeniliklere dayanan Dahua Technology, şehir operasyonları, kurumsal yönetim ve tüketiciler için değer yaratmak amacıyla uçtan uca güvenlik çözümleri, sistemleri ve hizmetleri sunmaktadır.

Dahua Güvenlik Kamera Sistemleri

Dahua Güvenlik Kamera Sistemleri

16.000’den fazla çalışanı ve %50’nin üzerinde Ar-Ge ile çalışan Dahua çözümleri, ürünleri ve hizmetleri 180’den fazla ülke ve bölgede uygulanmaktadır. Sektörün 2002 yılında kendi geliştirdiği ilk 8 kanallı gömülü DVR’ın lansmanından bu yana Dahua Technology, kendini teknolojik yeniliğe adamış ve yıllık satış gelirinin yaklaşık %10’unu Ar-Ge’ye sokarak Ar-Ge yatırımlarını sürekli olarak artırmaktadır. Şirket, video IoT teknolojilerine dayalı yeni fırsatları keşfetmeye devam ediyor ve makine vizyonu, video konferans sistemleri, profesyonel dronelar, elektronik plakalar, RFID ve robotik vb. üzerine çalışmalarını sürdürüyor.

Dahua güvenlik sistemleri ile ilgili güvenlik kameralar için: Dahua Güvenlik Kameraları.

Dahua güvenlik sistemleri ile ilgili kayıt cihazları için: Dahua Kayıt Cihazları

Dahua Resmi web Sitesi

Dahua Youtube kanalı için tıklayın.

Dahua Technology hangi ülkelerde faaliyet göstermektedir

Dahua Technology

DAHUA

Dahua Technology, müşterilere hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için Çin’de 200’den fazla il ofisi ve Asya Pasifik, Kuzey Amerika, Avrupa, Afrika ve diğer bölgeleri kapsayan 54 denizaşırı iştirak ve temsilcilik kurmuştur. Dahua ürünleri, kamu güvenliği, trafik, perakende,  bankacılık ve finans ve enerji gibi kilit dikey pazarlarda yaygın olarak uygulanmaktadır. Dahua çözümleri ve ürünleri – Çin Uluslararası İthalat Fuarı, Rio Olimpiyatları, G20 Hangzhou Zirvesi ile çok sayıda büyük proje kurulmuştur. , 28 ve 29. ASEAN Zirvesi, Brezilya’daki Recife Metrosu ve diğerleri.