Apartman Kamera Sistemleri İzmir
Kamera Kayıt Cihazları

Apartman Kamera Sistemleri İzmir

Ev ve ofislerin bulunduğu apartmanların güvenliğinin sağlanması önemlidir. Bu alanda alınan farklı tedbirler olmakla birlikte apartman kamera sistemleri en etkili ve en tercih edilen uygulamalardan biridir. Apartmana giriş çıkış yapan, apartman etrafında bulunan kişilerin ve eylemlerinin görülebilmesini sağlayan sistem, geriye dönük olarak da durum tespiti yapmaya yardımcı olur.

Apartman Kamera Sistemlerinin Özellikleri

Apartman kamera sistemleri binalara giriş çıkış yapanların takip edilebileceği noktalara yerleştirilir. Ayıca otopark ve bahçelerin takibi için de kamera kullanılabilir. Farklı noktalara istenen sayıda kamera yerleştirilmesi mümkündür.

İyi bir sistemde kameralar 7/24 çekim yapar. Gece görüş özelliği olacağı için gece çekimleri de yeterince açık ve nettir. Çekimler kayıt edildiğinden anlık izleme yapılabileceği gibi şüpheli durumlar olduğunda kaydedilen çekimler de izlenebilir. kayıtlar, apartmanın hangi noktasında neler yaşandığını, kimlerin hangi saatte girdiği ve çıktığı görülebilir.

Kamera sistemlerinde bazı ek özellikler kullanılabilir. Sensör ve dedektör gibi bu özellikler ürünlerden alınacak verimi etkiler. Belirli saatlerde giriş çıkışların tam kontrol altında tutulması isteniyor, ya da mesela otoparktaki araçlara kimsenin yaklaşmaması isteniyorsa sensör kullanılarak hareketlerden anında haberdar olunabilir.

Apartman Kamera Sistemleri İzmir
Apartman Kamera Sistemleri İzmir

Apartman Kamera Sistemleri Nereye Takılır?

Apartman kamera sistemlerinde kamera takılabilecek yerler uygulamaya ve tercihe göre değişebilir. Genellikle apartmanın girişine, bahçeye ve otopark kısmına yerleştirilir. Binanın tüm çevresinin görülmesini sağlayacak sayıda kurulumu mümkündür. Apartmandaki katlara ve kör noktalara da konulması tercih edilebilir.

Apartman Kamera Sistemlerinin Kurulumu

Apartman kamera sistemlerinin kurulumu firmaya aittir. Müşterinin istediği sistem hakkında tam bilgi sahibi olunması için öncelikle ücretsiz keşif yapılır. Apartmanın yapısı, giriş bölümünün özellikleri, bahçesi incelenir. Kör nokta kalmaması için şekilde kaç kamera konulması gerektiği belirlenir. Müşterinin istek ve ihtiyaçları tam olarak anlaşılır.

Ardından bir fiyat teklifi hazırlanır ve müşteriye bildirilir. Kabul edilmesi halinde iş başlatılır. Gerekli yerlere konulan kameraların görüş açısı oldukça geniştir. Kurulum yapıldıktan sonra gerekli testler yapılır ve teslim edilir. Gerekirse kullanım konusunda kısa bir eğitim de verilebilir. Kullanışlılığı ve yüksek görüntü kalitesine sahip çekimleri ile firmanın kamera sistemleri işlevseldir.

Apartman Kamera Sistemleri Fiyatları

Apartman kamera sistemleri çok önemli faydalar sunmakla birlikte kullanıcılar öncelikle fiyatları hakkında bilgi edinmek ister. Bu konuda piyasadaki fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Kullanılan sistemin kalitesi kadar farklı satıcıların biçmiş olduğu değerler de fiyat farkının nedenidir.

Genel olarak kullanılan sistemin sunduğu özellikler ve kamera sayısı gibi kriterlere göre kamera sistemlerinin fiyatları belirlenir. Firmanın kaliteli firmanın kullandığı ve kurulumunu yaptığı sistemlerin fiyat kalite performansı yüksektir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla üst kalitedeki ürünler piyasaya göre ekonomik fiyatlarla satışa sunulur. Kalitesiyle çok uzun yıllar kullanım imkanı sunan ürünler için satış sonrası verilen hizmetler de tatmin edicidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir